Вакансії

Наша команда – найцінніший актив. Ми пишаємося, що є роботодавцем, який створює сприятливу і комфортну робочу атмосферу. Ми інвестуємо в розвиток колег, таланти, заохочуючи командну роботу та взаємну повагу. Тут кожен може розкрити свій потенціал

Чому APIS?

Ми заснували APIS, щоб змінити уявлення про те, як має працювати українська компанія – дистриб’ютор добрив в нашій країні. На сьогодні сільське господарство в Україні все ще на початку шляху. Ми вважаємо, що наш професійний досвід допоможе нашій країні стати сучасною та справді європейською.

В Apis, працюючи в одній команді з високопрофесійною командою, Ви отримаєте чудову можливість розкрити Ваш потенціал.

Ми заохочуємо Вас до навчання та розвитку, тому що ми віримо у важливість безперервного росту та вдосконалення протягом усієї Вашої кар’єри. Наша фірма надає всебічну підтримку членам нашої команди у їх професійному розвитку та досягненні професійних і особистих цілей.

Ви добре працюєте та отримуєте гарну винагороду. На додаток до конкурентної заробітної плати ми надаємо медичну страховку, соціальний пакет і бонуси за результатами роботи.

Ми дуже пишаємося нашою дружньою, чесною та відкритою робочою атмосферою, де всі колеги люблять свою роботу, щиро поважають один одного та є важливими членами команди. Ми віддаємо перевагу хмарним технологіям над традиційними інформаційними технологіями. І ми вважаємо, що чудова робота має винагороджуватись чудовим відпочинком.

Будь ласка, надсилайте Ваше резюме та на job@apis-holding.com.ua