Agroliedmann

Чесність, працьовитість, сучасні ідеї та інноваційні рішення дозволили створити унікальні в своєму роді продукти. Передові технології виробництва і високоякісні матеріали дають гарантію входження на ринок гранульованих добрив з найкращими фізико-хімічними характеристиками. Всі продукти AgroLiedmann є виняткової чистоти, хімічної активності та безпрецедентних досі властивостей. Поточна робота на ринку, поглиблення досвіду, досліджень та інновацій мобілізують AgroLiedmann, щоб поліпшити існуючі продукти та створювати нові. Добрива, які відповідають найвищим вимогам і результат від їх використання при правильному внесенні Ви зможете побачити при першому врожаї. Сучасний маркетинг, чітка і стабільна торгова політика характеристики істотно відрізняють від конкурентів. Обсяг виробництва, широкий асортимент продукції, професійні логісти гарантують лідируючі позиції ринку вапняних добрив. Численні нагороди і престижні призи, участь в національних кампаніях інформації та освіти підкреслюють стабільне положення на ринку. Всі ці заходи були визнані клієнтами AgroLiedmann, чисельність яких постійно збільшується, гарантуючи подальший динамічний розвиток бренду AgroLiedmann.

SoilCares

SoilCares використовує новітню технологію ІК-спектроскопії для аналізу ґрунту і компосту, щоб забезпечити сучасні, надійні і легко зрозумілі результати для всіх фермерів, які бажають поліпшити свій урожай. Цей новий спосіб тестування дозволяє пропонувати аналіз і рекомендації фермеру швидше і дешевше, ніж звичайний мокрий хімічний аналіз, який можна знайти в більшості лабораторій у всьому світі.

ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського»

Інститут очолює і координує науково-дослідні роботи з проблем ґрунтознавства, агрохімії та охорони ґрунтів більш ніж 20 установ НААН, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства освіти, молоді та спорту. Інститут визнано головним в країні з проблем ґрунтознавства, агрохімії і охорони ґрунтів, в ньому працюють 168 співробітників, з них 3 академіки, 1 член-кореспондент НААН, 9 докторів і 33 кандидати наук. Інститут підтримує зв'язки з широким колом закордонних наукових установ таких країн як Росія, Білорусь, США, Австрія, Німеччина, Болгарія, Швейцарія, Франція, Китай. Важливою формою наукового співробітництва є участь у міжнародних проектах та грантах, одержаних на конкурсній основі. Замовниками таких робіт є: ЄС European Union, CRDF Civilian Research Development Foundation (USA), "Bio Oil Development s.r.o&co.ks" (Австрія), Приватний Інститут прикладної біотехнології „Радостім", (ФРН), International Plant Nutrition Institute (Канада) та інші міжнародні організації.

Управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації

Основні завдання Управління: 1. забезпечення реалізації державної політики, розроблення та виконання регіональних інноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва; 2. участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі, сталого розвитку регіонального агропромислового ринку і сільських територій області; 3. організація роботи з питань насінництва і розсадництва, сортовипробування і захисту рослин, племінної справи, наукового і кадрового забезпечення, стандартизації, карантинного режиму, охорони праці та техніки безпеки; 4. участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики, спрямованої на розвиток.

Газета «Реклама на село»

Газета "Реклама на село" виходить з 2001 року щопонеділка. Через Укрпошту Газета потрапляє на столи керівників зерносіючих господарств, птахофабрик і свинокомплексів, фермерів. Інформація, яку Ви розмістите в нашому видання про Ваше підприємство, гарантовано знайде свого читача в Україні. Тижневик "Реклама на село" не тільки для фахівців агропромислового комплексу, а й для всіх тих, кого цікавить агропромислова діяльність в Україні та за кордоном.

Газета «Аграрник»

На сьогоднішній день газета АграрНик має найбільшу читацьку аудиторію серед рекламно-інформаційних видань, які працюють в сфері АПК. Газету читають близько 70 тисяч передплатників у всіх областях і районах України. Видання пропонує своїм читачам корисну і різноманітну інформацію рекламного та аналітичного характеру. За 13 років було опубліковано близько 2000 наукових статей і практичних рекомендацій. Багато провідних сільгоспінституту України співпрацюють з цим виданням.

Agroshow Ukraine

Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі. AGROSHOW UKRAINE– це 40 000 м2 території експо-фесту, десятки тисяч відвідувачів, більше 200 учасників з України та з-за кордону, 30 000 м2 території для демо-показів техніки, 36 годин тематичних конференцій та насичена шоу-програма.

AGROSHOW UKRAINE орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники мають змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям.