Такого креативу на Agroexpo ще ніколи не було!

Для команди APIS виставки- це можливість проявити себе та зробити так, щоб усі запам’ятали нашу компанію на довго. І кожного разу у нас це виходить!

Ви тільки уявіть.

На АгроЕкспо 2018 більше 50 відвідувачів стенду APIS спробували себе у ролі театралів, прийнявши участь у зйомці ексклюзивного відео-віршу! 

Подивіться який витвір мистецтва ми створили разом! 

Будьте уважні, там можуть бути Ваші знайомі!

На жаль, в ці дні у Кропивницькому було прохолодно, а інколи навіть дощило. Але жодного відвідувача нашого стенду, а зараз вже нашого АгроДруга– це не злякало!

Протягом усіх 4 днів виставки кожний мав можливість у нас зігрітися, скуштувавши дуже смачний “фермерський коктейль”, зігравши у гольф та виграти при цьому цінний приз!

Організатори AgroExpo обрали дуже класну пору року для проведення такого масштабного аграрного заходу!

Осінь – найактуальніший період для меліоративних заходів, зокрема: вапнування та гіпсування! Тим паче для українських аграріїв це питання стоїть дуже гостро.

Ця інфографіка прямий тому доказ: 1, 2 !

Тому й не дивно, чому ми підписали велику кількість контрактів на поставку наших добрив.

Як Вам відомо, наша компанія APIS спеціалізується на кальційних добривах. Ці продукти виготовлені з природніх компонентів. Вони ефективно і швидко регулюють кислотність ґрунту, покращують його структуру та насичують у потрібній йому кількості мезоелементами Ca, S, Mg.

Детальніше про кальційні добрива ТУТ

На нашому стенді кожний отримав консультацію та знижку на добрива. А спеціаліст ApisLab продемонстрував та навчив, як потрібно перевіряти їх якість, тому що зараз багато підробок!

На AGROEXPO наш підрозділ ApisLab презентував нові послуги по аналізу грунту. Тепер ApisLab виходить на зовсім новий рівень!

Завдяки сумлінній праці та індивідуальному підходу, спеціалісти ApisLab вже сьогодні можуть бути корисними кожному та вирішувати агрономічні питання як садовода-огородника, так і будь-якого агроходингу!

Ми знаємо, що аграрії вже звикли: коли компанія презентує нові продукти та сервіси, то їм слід очікувати на приємні сюрпризи!

Так і є. На стенді APIS під час виставки:

  • більше 30 людей перевірили показник килотності (pH) зразку ґрунту, який вони принесли та отримали рекомендації від спеціаліста
  • більше 80 людей забронювали базовий аналіз на 8 показників (N, P, K, Ca, S, Mg, pH, гумус) всього за 550 грн/1 поле. (акція діє до 31.10.2018, промокод “ApisLab”)
  • 1 фермер з Кіровоградської обл. виграв сертифікат на безкоштовний розширений аналіз 2 полів

Тому, шановні землероби, дружити разом з APIS приємно і дуже вигідно!

↓Починаємо дружити вже зараз↓

Ознайомтесь з асортиментом наших якісних кальцієвих, сірчаних та магнієвих добрив

{"action":"renderAllSeen","type":"notesIframeMessage"}