APIS на Дні Поля та Саду у одного з найкращих фермерів України

Бути учасником Дня Поля та Саду у Підзамочку Бучацького району для команди APIS– це вже традиція. Протягом крайніх 3 років ми з превеликим задоволенням їдемо на це Всеукраїнське свято.

Цей захід організовує ТзОВ “Бучачхлібпром” та ФГ “Гадз”.

День Поля та Саду у фермера Петра Гадза– це подія на якій кожний має змогу побачити могутність аграрної України, а цьому фермеру з великої літери насправді є що показати!

Цього року День поля відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, що свідчить про важливість та вагомий вклад підприємства Петра Гадза у розвиток України.

У Бучачі кажуть:

Наша основна мета не збільшення банку землі, а якісний обробіток грунту, покращення структури грунту та отримання якісної продукції за найнижчої собівартості. 

Наша компанія APIS повністю поділяє таку стратегію розвитку. І тому вже більше 5 років ми імпортуємо в Україну кальційні добрива польського заводу AGROLIEDMANN, які на всі 100% відповідають своїй якості та мають підвищений вміст: Сірки, Кальцію та Магнію.

ТзОВ “Бучачагрохлібпром” та ФГ “Гадз” дуже успішні агро компанії нової України. Діяльність було розпочато не так давно, а саме у 2004 році. Кожного року у Бучачі впроваджують нові технології.

Ви тільки погляньте яких успіхів зміг досягти Петро Гадз та його колектив однодумців за короткий період:

  • Введено в експлуатацію сучасний та потужний елеватор, який працює на благо всіх фермерів Тернопільської обл. та за її межами.

 

  • На підприємстві діє насіннєвий завод, де встановлено датське обладнання. Якісне насіння різних ярих та озимих культур українського виробництва мають змогу сіяти не тільки українці, але і аграрії інших країн світу.

 

  • У 2016 році відкрито сучасне фруктосховище, де може зберігатися 10 000 тон врожаю під РГС. працює сучасна сортувальна та фасувальна лінії.

 

  • Цього року італійська компанія встановить найсучаснішу лінію для виготовлення дитячих соків та пюре

 

  • У найближчих планах підприємства налагодити виробництво по сушінню фруктів, виробництву сидру, джему, оцту та пектину

APIS дякує всьому колективу ТзОВ “Бучачагрохлібпром” та ФГ “Гадз” за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток України, а також особисто Петру Гадзу за активну громадську діяльність.

До нових зустрічей!

↓Починаємо дружити вже зараз↓

Ознайомтесь з асортиментом наших якісних кальцієвих, сірчаних та магнієвих добрив

{"action":"renderAllSeen","type":"notesIframeMessage"}