КAZAR 7Сульфат магнію кристалічний, семиводневий

Формула: MgSO4

MgO- мінімум 16%

SO3— мінімум 32%

Кристал: 0-1 мм, 1-3 мм, 2-4 мм

Упаковка: мішок 25 кг

Вид добрив: Кристалічне

Виробник: Польща

Наявність: В наявності

 • Повністю розчиняється у воді
 • Зручне використання з іншими добривами
 • Зменшує ризик опіків у рослин
 • Нейтралізує біурет
 • Дуже добре засвоюється через листову поверхню рослин
 • Не токсичний для сільськогосподарських культур
 • Сприяє кращому засвоєнню інших елементів живлення

Сульфат магнію KAZAR 7 в кристалічній формі є швидкодіюче листяне добриво, розчинне у воді без залишків. Сульфат магнію характеризується швидкою, 100% біодоступністю, тому ідеально підходить для випадків, коли на рослині спостерігається дефіцит сірки і магнію. Добриво можна комбінувати з продуктами захисту рослин відповідно до рекомендацій виробників. Воно відмінно працює як в сільському господарстві, так і в садівництві, повністю покриваючи високий попит на рослини для Mg і S. Відповідний склад і чистота продукту забезпечують безпечне та ефективне використання.

Терміни внесення

Польові культури: Концентрація робочого розчину – 0,1 – 0,6% (підібрати відповідно до сортових вимог живлення, періоду вегетації та стану культури).

Позакореневе підживлення – з інтервалом в 10-14 днів.

Фертигація – готуючи маточний розчин у бак Б у першу чергу додати (інтенсивно перемішуючи) СУЛЬФАТ МАГНІЮ, після його розчинення – решту компонентів, що залишилися.

Полив – підтримуючи оптимальну вологість ґрунту, поливати рослини розчином з інтервалом в 10 днів.

Садівництво і овочівництво: Концентрація розчину, що рекомендується – 1% (1кг СУЛЬФАТУ МАГНІЮ на 100л води).  Витрата робочої рідини, що рекомендується – 500 л/га. I – підживлення – після цвітіння, наступні – з інтервалом в 14 днів (до завершення росту молодих пагонів).

Підживлення СУЛЬФАТОМ МАГНІЮ можна поєднувати з підживленням розчином сечовини концентрації 5% та іншими добривами для позакореневого підживлення, підібраними відповідно до етапу вегетаційного періоду.

Операцію по позакореневому підживленні не рекомендується виконувати при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах і сильному вітрі!

Норми внесення

Кількість добрива для внесення необхідно встановлювати індивідуально на підставі наявних показників кислотності рН грунту, агрохімічного класу землі та досягнення бажаного рівня врожайності.

Культура Кількість обробок, шт Концентрація водного розчину, %  Норма при 1 обробці, кг/Га
Озимі та ярі зернові 2-3 2,5-3  5-15
Кукурудза 2 2,5-3 5-10
Соняшник 1-2 2,5-3 5-10
Соя, горох 2-3 2,5-3 5-10
Озимий  та ярий ріпак 2-3 2,5-3 5-15
Овочі, картопля 2-4 2-3 10-20
Фруктові дерева та кущі 5-6  1-2 5-10
 • Каталог
 • Брошура
 • Сертификат
 • Прайс