Гумат КаліюНайбільший вміст гумінових та фульвових кислот в продукті

Склад: вміст солей гумінових та фульвових кислот (більше 70%), комплекс мікроелементів

Фасовка: 1л, 5л, 10л, 20л

Вид добрива: Рідке

Виробник: Україна

Виробництво Гумату Калію

Поєднання цих компонентів робить добриво унікальним в порівнянні з аналогічними продуктами. Адже основними діючими речовинами є гумат калію та фульват калію.

Для цього була розроблена власна унікальна технологія полікомплексного утворення мінералів на основі гумінових та фульвових кислот, що дозволило отримати більш високі концентрації поживних елементів у добривах, забезпечити їх високу проникаючу здатність в рослину без ризику фітотоксичності.

Вміст солей гумінових і фульвових кислот в препараті становить більше 70% (в перерахунку на суху речовину).

Виробництво продукції відбувається в промислових масштабах з використанням високотехнологічного обладнання, що дозволяє постійно підтримувати високу якість препарату та доступні ціни.

Кожна партія сировини для виробництва гумату калію  проходить детальний аналіз зі сторони науково-дослідних інститутів та контроль якості в лабораторії якості для оцінки біологічної активності екстрагуємих гумінових та фульвових кислот.

Завдяки високій врожайності сільськогосподарських культур при застосуванні продукту відбувається щорічна еволюція розвитку професійної дилерської мережі та примноження партнерів – фермерських господарств.

Призначення та ефект від дії препарату Гумату Калію

Гумати калію призначені для всіх видів сільськогосподарських культур в будь-яких ґрунтово-кліматичних зонах для ведення органічного землеробства та отримання екологічно чистої продукції.

Аграрії та вчені рекомендують гумати калію  на всіх стадіях росту та розвитку рослин: від передпосівної обробки, обприскування рослин під час вегетації до деструктора стерні восени.

Сільськогосподарські препарати на основі гумату калію або гумінові препарати мають позитивний вплив на розвиток рослин за рахунок унікальних біохімічних властивостей.

 • Гумати калію сприяють підвищенню врожайності

Гумати калію активізують обмін речовин в рослинах, підвищують енергію проростання, польову схожість насіння та прискорюють дозрівання сільськогосподарських культур на 1-2 тижні

 • Стимулюють активний розвиток кореневої системи

За рахунок кращого поглинання мікро- та макроелементів сприяють потужному розвитку кореневої системи рослин та покращують приживаність при пересадці

 • Гумат калію виступає рослинним адаптогеном

Застосування гумінових препаратів підвищує стійкість рослин до стресів як природного характеру (засуха, перезволоження, мороз, спека), так і штучного (послаблюють токсичну дію хімічних засобів захисту рослин)

 • Гумінові препарати покращують смакові властивості

При обробці рослин гуматами калію покращуються смакові властивості сільськогосподарської продукції, знижується концентрація нітратів, підвищується вміст корисних компонентів, таких як амінокислоти, білки, вуглеводи, органічні кислоти та мінеральні речовини

 • Гумат калію мінімізує дозу мінеральних добрив

Гумати калію підвищують врожайність с/г культур, аналогічно як при застосуванні мінеральних чи органічних добрив (зниження норм внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) до 30%, мінеральних добрив до 15%)

 • Під час застосування відбувається покращення властивостей ґрунту

Покращення фізико-хімічних та біологічних властивостей ґрунтів, які збагачуються не тільки гуміновими та фульвовими кислотами, але й макро- і мікроелементами необхідними для рослин. Стимулюють розвиток корисної ґрунтової мікрофлори та фауни, біологічних процесів гумусостворення.

 • За рагунок гумінових та фульвових кислот збільшується ефективність ЗЗР до 30%

При використанні гумата калію із засобами захисту рослин виникає ефект синергії – компоненти доповнюють один одного, що дозволяє використовувати мінімальні дози пестицидів

Будучи чисто органічним продуктом (без хімічних добавок) рекомендується для виробництва ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЇ ПРОДУКЦІЇ!

Розпилення по листу 0,15 л/1Га
Протравлення насіння 0,2 л/1Га
Післязбиральний обробіток 0,4 л/1Га
 • Каталог
 • Брошура
 • Сертификат
 • Прайс