Де і як ApisLab аналізує зразки ґрунту

Аналіз ґрунту проводиться у Національному Науковому Центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» на сучасному голландському обладнанні компанії SoilCares.

Для цього використовується метод спектрометрії , а не вже застарілий агрохімічний аналіз. Основні переваги спектрометрії над агрохімією це:

  1. Швидкість та кількість проаналізованих зразків.
  2. Низька ціна на розширений аналіз ґрунту. (результат на більше 17 показників)
  3. Точність– європейська копанія-виробник активно працює по всьому світу, постійно проводить досліди та порівняння результатів з іншими методами.
  4. Мінімальний вплив людського фактору, чи реагентів на кінцевий результат, не лишаючи місця для помилок.

Після того, як спеціалісти Apislab, або Ви самостійно відібрали зразки ґрунту, вони потрапляють у сучасну лабораторію ННЦ “Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського”. А вже там зразки проходять декілька етапів дослідження:

1. Сушка ґрунтових зразків:

Після отримання зразків лабораторією на першому етапі проводиться їх висушування в спеціалізованих лотках на сушках протягом однієї години. При цьому зберігається нумерація зразків, яку вони отримали при відборі з поля. За одну годину висушується не менше 15 зразків.

2. Подрібнення вручну через сита 2 мм:

Після висушування кожен зразок отримує унікальний штрих-код.

Його розміщують на спеціальні пластикові контейнери з наклеєною етикеткою і формують серії зразків в спеціальному утримувачі. Після чого лаборант проводить подрібнення через сита 2 мм кожного зразка.

3. Усереднення зразку (мікшування):

Після первинного подрібнення кожен зразок усереднюється.

Для цього його поміщають в спеціальні контейнери і у спеціалізованому мікшері змішують.

Цикл повторюється кілька разів. Метою змішування є досягнення однорідності зразка по всьому об’єму.

4. Підготовка та подрібнення у шариковому млині:

Для кінцевої підготовки перед вимірюванням в спектрометрах ґрунтовий зразок подрібнюють до стану пудри в спеціалізованому кульковому млині.

За один раз подрібнюються два зразка за 2 хвилини. На цій стадії пробопідготовки перевіряється ще раз вологість зразка. У разі недостатнього висушування зразок повторно направляють на сушку.

5. Підготовка до вимірювання зразків на спектрометрах MID-RED та XRAY:

Підготовлений зразок направляється на вимірювання. Кожен спектрометр перед початком сеансу вимірювань калібрується спеціалізованими калібрувальними зразками, а після починаються сеанси вимірювань. Після зчитування прилади синхронізуються і накопичують дані вимірювань в спеціалізованому ПЗ з кожного спектрометра. Потім цифрові відгуки пересилаються в «хмару вимірювань» в Голландію для генерування звіту і отримання його в *.pdf форматі.

6. Синхронізація обладнання, передача данних у "хмару" для формування звіту та отримання згенерованного звіту:

Звіти унікальні по кожному штрих-коду.

Це виключає помилку, підміну зразка і дозволяє накопичувати базу даних зразків по кожному сеансу. 

7. Рекомендації спеціалістів ApisLab щодо удобрення:

Після того, як результати аналізу ґрунту готові, спеціалісти ApisLab прораховують ефективну та практичну схему удобрення. Також ми підбираємо вигідні пропозиції по якісним мінеральним добривам напряму від виробника.

А також нагадуємо Вам, що  в разі нашої подальшої співпраці для Вас аналіз ґрунту може бути взагалі БЕЗКОШТОВНИМ! (за деталями звертайтесь до предстаників компанії Ейпіс Холдинг, або керівника ApisLab- Чернікова Антона)

Підписуйся та ділись з друзями! Корисна інформація безцінна.

Керівник проекту ApisLabАнтон Черніков

+380506820305
+380978164678
anton@apis-holding.com.ua

Партнери проекту ApiSlab

05
01
{"action":"renderAllSeen","type":"notesIframeMessage"}