Команда APIS на Дні Пшениці в Миронівці!

День поля- це свято на якому демонструють досягнення в агро індустрії, а також у дружній атмосфері обмінятися досвідом та технологіями.

Команді APIS дуже приємно, що на таких заходах ми не тільки ділимось своїми знаннями  з новими клієнтами, а і зустрічаємося постійних. Тих людей, котрі обрали наші продукти та досягають гарних результатів у вирощуванні різних культур!

15 червня у с. Центральне Миронівського району відбувся День Поля Миронівського інституту пшениці, в котрому взяла участь і компанія Ейпіс Холдинг.

Окрім APIS, учасниками дня поля було більше 15 компаній, в тому числі і такі відомі, як: Dupont, Bayer та Укравіт.

Захід відвідало більше 300 гостей: науковці, фермери, агрономи і студенти аграрних закладів. Всі мали можливість скуштувати хліба з миронівської ярої та озимої пшениці. А також атмосферу свята створили народні гурти та умільці, котрі проводили майстер-класи.

Свято Пшениці під Миронівкою компанія APIS не могла оминути стороною, тому що добрива AGROLIEDMANN, котрі ми представляємо в Україні, дуже потрібні зерновим культурам. Використовуючи їх, 100% можна отримати якісний та високий врожай.

Наприклад, максимальна потреба пшениці в поживних речовинах припадає на ранні фази розвитку рослини. В цей період для пшениці найбільше потрібні макроелементи (Азот, Калій, Фосфор), а також мезоелементи (Сіра, Кальцій, Магній). Мікроелементи потрібні у незначній кількості, але про них ні в якому разі не можні забувати.

Також при вирощуванні будь-яких культур, тим більше для зернових дуже важлива гарна аерація грунту. Проблеми з нею можуть призвести до денитрифікації- значної втрати дорогоцінного Азоту і не тільки!

Чим більший об’єм аеробного грунту та чим краща його структура- тим менше відбувається процес денитрифікації, а це означає збереження Азоту та інших поживних елементів!

Добрива AGROLIEDMANN мають дуже високий вміст мезоелементів в доступній формі. Це допомагає гарно засвоюватися макроелементам, а також вже після першого використання покращити структуру грунту.

Також для підживлення зернових на Дні поля в Миронівці APIS представила Гумат Калію українського виробництва.

Цей органічний препарат дуже ефективний, тому що він має велику концентрацію гумінових, фульвових кислот та комплекс мінеральних речовин. Ефект від застосування Гумату Калію:

 • стимулює ріст і розвиток рослин на початку вегетації (активізує обмінні процеси)
 • підвищує відсоток засвоюваності елементів живлення 
 • нівелює фітотоксичну дію пестицидів та ЗЗР 
 • підвищує морозостійкість
 • зміцнює ослаблені рослини та імунітет зернових
 • збільшується вегетативна маса рослин
 • стимулює розвиток грунтових мікроорганізмів
 • збільшує врожайність та якість зерна
 • підвищує стійкість до посухи і високих температур
 • зростає маса 1000 зерен (МТЗ)
 • збільшується вміст клейковини, білку та підвищується скловидність

Дія цього органічного антистресанту залежить від періоду внесення.

Гумат Калію від APIS має найменшу норму внесення- від 0,150 л до 0,200 л!

А для того, щоб розрахувати ефективні норми внесення добрив та побачити дійсний стан грунту, спеціаліст APISLAB консультував гостей дня поля щодо унікальної послуги: “Аналізу грунту на 20+ показників”.

Такий аналіз грунту від ApisLab коштує всього 780 грн. Детальніше ТУТ.

Команда APIS дякує директору Олександру Демидову та всім, хто причетний до організації українського свята пшениці.

Хліб з миронівської пшениці надзвичайно смачний та запашний!

↓Починаємо дружити вже зараз↓

Ознайомтесь з асортиментом наших якісних кальцієвих, сірчаних та магнієвих добрив

{"action":"renderAllSeen","type":"notesIframeMessage"}